(+40) 723 131 131office@inafaceri.roLuni - Vineri intre 09:00-17:00
/

Afacere la cheie - restaurant cu specific grecesc

Localitate

Targoviste

Vechime

1 an

Preț

49000 EUR

Vizualizari

545

Descrierea afacerii

Oportunitate preluare afacere Horeca - restaurant cu specific grecesc Restaurantul este in functiune din septembrie 2022, are clientela deja formata , toate autorizatiile si avizele necesare la zi , nu are restante la furnizori sau la bugetul de stat. Restaurantul Este alcatuit din sala principala ( unde sunt serviti clientii ) , bucatarie , spatiu de aprovizionare , 2 grupuri sanitare pentru clienti , vestiar cu grup sanitar , terasa . Dispune de tot circuitul necesar pentru domeniul Horeca . Ideea acestei oportunitati este ca iti ofera posibilitatea sa cumperi o afacere completa si functionala - pregatita pentru a fi preluata . ( in momentul de fata exista ne desfasuram activitatea in locatie ) Se vinde firma cu investita facuta , restaurantul este echipat cu toata aparatura necesara. Afacerea se preda inclusiv cu angajati care au experienta , trainuiti de noi inca de la inceput . Deci toata lumea stie ce are de facut . Se vinde din lipsa de timp , avand in paralel alte 2 businessuri si inca unul in faza incipienta . Mai multe detalii in privat !

Accept plata in rate . Pot fi prezenta in locație in funcție de disponibilitate in prima luna pentru o tranziție ușoară . Pun la dispoziție tot know-how personal . Pun in legătura noul proprietar cu furnizorii , contabila etc .

Restaurantul este dotat cu absolut tot echipamentul necesar pentru un fast Food/restaurant. Aparate de rorisat , fripteuze , masa calda , masa rece , vitrine frigorifice., gratar , aparat de sigilat , lazi frigorifice , mese de lucru , mobilier , sistem POS casierie cu imprimanta fiscală etc

Detalii generale
Tip Afacere:SRL
CUI:44022256
Judeţ:Dambovita
Localitate:Targoviste
Vechime:1 ani
Nr. Angajati:5
Domeniu:Eat & Drink
Subdomeniu:Restaurante
Facilităţi
Se poate cumpara în rate
Ofera sprijin cumpărătorului
Este o franciza
Date de contact
Nume:Andreea
Telefon:0720128289

Contactează acum

0720128289

Trimite un mesaj

Eşti interesat să cumperi această firma?

Trimite un mesaj.

Apelează

Cine suntem: InAfaceri.ro reprezintă un grup de firme aparținând antreprenorului Alin Metesan, cu o comunitate activă de peste 250.000 de membri.

Viziunea noastră: InAfaceri.ro a făcut și face diferența în piața de consultanță Fonduri Europene din ultimii 5 ani, datorită principiilor INFORMARE, TRANSPARENȚĂ, PREDICTIBILITATE pe care le-am transmis în relația cu clienții noștri.

Misiunea noastră: Este să redăm încrederea românilor în a accesa Fonduri Europene într-un mod predictibil și transparent, beneficiind de servicii profesioniste.


Cu ce facem diferența:

  • Transparență 100%, preluăm doar proiecte cu șanse reale de finanțare.
  • Echipă formată doar din consultanți seniori cu experiență.
  • ASIGURARE MALPRAXIS pentru a despăgubi clienții, în cazul erorilor umane suferite în procesul de implementare a proiectelor.
  • Peste 300 de clienți în anul 2024.
  • Punem focus doar pe proiecte complexe. Nu preluăm proiecte Start Up Nation.
  • Peste 170 review-uri Google doar cu 5★.
  • Suntem singura firmă care prezintă clipuri video filmate în studio la partenerii noștri de la Termene.ro, pe fiecare program de finanțare și grila de punctaj aferentă, pentru transparență 100%.
  • Aplicația InAfaceri disponibilă pe IOS/Android, cu publicarea ultimelor noutăți în timp real.
QR App StoreQR Play Store

Cluj-Napoca, str. Meteor 8, apt. 9 , jud. Cluj, Romania

(+40) 723 131 131

office@inafaceri.ro

Bucuresti, Str. Daniel Danielopolu, nr. 30-32, Etaj 4, Romania
ONE HERESTRAU OFFICE

Solutii Complete in Afaceri SRL - RO39668260

(+40) 723 131 131

(+40) 731 280 224

(+40) 722 155 514

office@inafaceri.ro

finantari@inafaceri.ro

Termene
Netopia
SALSOL